Hakkımızda
Resim1969 yılında faaliyet göstermeye başlayan Yetişen dekorasyon kuruluşundan itibaren müşteri odaklı gelişmeleriyakından takip eden bir firma olmuştur.

Dekorasyon sektöründeki 12 yıllık tecrübesiyle yurtdışı temsilcilikleri ile toptan ve perakende satışı yanında uygulama ekibi ile hizmet veren bir firma haline gelmiştir.

Firmamızın bugünlere gelmesine katkısı olan öncelikle tüm bayilerimize,malzeme alımı yaptığımız tüm firmalara ve fedakarca emek sarfeden tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

SAYGILARIMIZLA
Veli&Halil YETİŞEN 

Felsefemiz, Duvar kağıdının dokusunu hissederek ve en güzelini seçerek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Kurulduğumuzdan bu yana iyi ürün ve hizmet anlayışından ödün vermeden daha yukarıya taşıyan bir firmadır.

İthal duvar kağıdı distribitörlüklerimiz yanında  uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğumuz yeni trend
duvar kağıdı fabrikamızı faaliyete geçirerek üretici firma olmaktan onur ve kıvanç duyarız.

Avrupa'da yaygın olan duvar kağıdı üretim teknolojilerini kullanarak ithal duvar kağıdı kalitesinde üretim yapmaya başlamış olup " GROWN WALLPAPER" markası altında yeni kolleksiyonlar sırası ile hazırlanmaktadır.
Ayrıca " GROWN WALLMURALS" posterlerimizi yeni kurmuş olduğumuz üretim tesisimizde 1000'den fazla görselden oluşan yeni replika saat kataloğumuzu hazırlamış bulunmaktayız.

Bu vesile ile yeni sloganımız;  " SİZ HAYAL EDİN BİZ ÜRETELİM"

MİSYONUMUZ
Araştırma geliştirme faaliyetlerimizle farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünleri koleksiyonumuza ,ilave etmektir.

VİZYONUMUZ
Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün yelpazesini daha da ileriye götürmek.
Bu sayfa 02 Ağustos 2013 tarihinde yayınlanmıştır ve toplam 9763 kez okunmuştur
Kapat