GROWN DUVAR KAĞIDI

Değerli Bayilerimizin Dikkatine;

Grown wallpaper markası altında yapmış olduğumuz duvar kağıdı üretimimizin  →│← (sıfıra sıfır uygulama yapılmakta olup ek yerleri belli olmamakla beraber Avrupa standartlarında üretim yapılmaktadır.

Nonwoven elyaf tabanlı duvar kağıdı üretimini yapmaktaki amaç Türkiye’de  Avrupa standartlarında üretim yapılabildiğini özellikle “Made in Turkey” sloganı ile kesinlikle Pvc (vinyl) içermeyen sağlıklı duvar kağıtlarımızı ev ve iş yerlerinize gönül rahatlığı ile uygulayabileceğinizi bildirmek ve müşterilerinizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Avrupa'da 5m²  ve 10 m²  olarak kullanılan Nonwoven duvar kağıtlarının üretimini yapmakla beraber,Türkiye'de ve Avrupa'da ilk defa 16,5 m² Nonwoven (Pvc,vinyl içermeyen ) duvar kağıtlarını Grown Wallpaper markası altında zengin çeşit ve desenleri ile üretimini ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Avrupa’da Pvc ,vinyl kaplamalı duvar kağıdının yasak olduğunu ve bu nedenle kullanılmadığını,bunun içinde Türkiye'de de sağlıklı duvar kağıdının yaygınlaşması amacı ile bu tür duvar kağıdının üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Kullandığımız Nonwoven duvar kağıdı Avrupa'da Rasch,Marburg,Eijffinger gibi ünlü markaların kalitesinde olup % 70 daha uygun fiyata satılmaktadır.

SAYGILARIMIZLA

Bu duyuru 22 Eylül 2016 tarihinde yayınlanmıştır ve toplam 3628 kez okunmuştur
Kapat